Психолог

Краен срок за кандидатстване:
10 Апр. 2020
Country(s) that the job is based in:
България
организация:
Фондация Конкордия България
Job type:
Psychologist

Фондация „Конкордия България" търси Психолог по заместване за центъра си за работа с деца от улиците. Предложените условия са трудов договор с работно време 9:00 - 17:00ч от вторник до събота, социален пакет от ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване и др., комуникативно работно място, супервизия и професионална подкрепа, въвеждащо обучение и усъвършенстване на професионалните умения.

Отговорностите на позицията включват:

• Провеждане на индивидуални сесии и групова работа с деца и родители.
• Обследване и оценяване на психологически статус на насочените потребители.
• Създаване и поддържане на протоколи от сесии.
• Изработване на индивидуален план за работа с клиентите.
• Следи за постигнатите резултати и напредък в социалната интеграция на клиентите и дава обратна връзка на екипа.
• Изготвя становища по случаи.
• Участие в екипни срещи на услугата, супервизии и интервизия с други психолози от фондацията.

Изискванията за ролята са:

• Образователно-квалификационна степен – бакалавър и/или магистър по "психология" или „социална психология".
• Опит в консултиране на деца.
• Чувство за отговорност, справедливост, комуникативност, инициативност..
• Умение за работа в екип.
• Кандидати с опит в работа с деца и семейства в риск ще се счита за предимство.

Ако сте заинтересовани, може да кандидатствате чрез обявата в Jobs.bg или да изпратите актуална автобиография на имейл:  teodora.atanasova@concordia.bg

Обявата източник е налична ТУК.

Language(s) of the attached materials:
български