Comunitatea ChildHub de profesioniști activi și entuziaști crește în fiecare zi, astăzi ajungând la peste 2900 de membri.
Pentru a sărbători o astfel de creștere semnificativă și rapidă a comunității noastre, vom acorda persoanei care va deveni membrul cu numărul 3 000, un card cadou de la Amazon de 25 $. Câștigătorul poate folosi acești bani pentru a-şi achiziţiona o carte, fie pentru dezvoltarea sa profesională sau fie pentru relaxare și distracție (toți avem nevoie de ele)*.​

Știm că membrii noștri ni se alătură din motive diverse și că provin dintr-o varietate de țări din regiune și dincolo de aceasta. Cu toate acestea, ne dăm seama că este posibil să nu fie clar care sunt beneficiile calităţii de membru, așa că am creat o listă cu beneficiile pentru dvs. Vizitați pagina Beneficiile calităţii de membru pentru a afla mai multe despre beneficiile de a fi membru ChildHub.

Beneficiile includ oportunități de a vă promova propriul conținut, de a vă conecta cu ceilalți, de a accesa cursuri online și de a primi certificate de participare/absolvire, de a vă susține colegii pentru abilităţile lor etc. Puteţi vizualiza cele 22 de beneficii aici.

Pentru a vă înregistra pe ChildHub, faceți clic aici.

ChildHub va anunța pe acest site care este membrul cu numărul 3 000, astfel că vă rugăm să ne ţineţi aproape. La înregistrare, vă rugăm să vă asigurați că ne-ați trimis adresa de e-mail, pentru a vă putea contacta.

* ChildHub își rezervă dreptul de a refuza acordarea premiului persoanelor care s-au înregistrat de mai multe ori pe site.

 

 

Ţara (ţările) pentru care acest articol este relevant

Childhub

You might like..

0
Vă propunem un pic de distracție în timp ce lucrați! ChildHub are câteva opțiuni noi ce includ un joc care vă ajută în munca dvs. Cum funcționează mai exact acest joc? Acțiunile dvs. pe site sunt recompensate și premiate. De fiecare dată când citiți...
0
3
Pe 3 aprilie 2017, cei mai activi 10 membri ChildHub din Moldova au fost apreciați și premiați pentru contribuția adusă la dezvoltarea și promovarea platformei online! Cei mai active membri din Moldova sunt: Anatolii Oprea Octombrina Moraru...
0
Acest an a fost plin de realizări, provocări și noi parteneriate pentru ChildHub. Am lansat platforma în ianuarie 2015, iar acum împlinim aproape un 1 an. Încă foarte tânăr, dar deja frumos, practic și bogat în resurse. Iată cum arată anul 2015 în...
yes
0
Avem câteva vești bune! Potrivit statisticilor, ChildHub a înregistrat cifre record pe parcursul lunilor martie-mai 2017. Astfel, 15.537 de persoane au explorat platforma ChildHub, vizitând peste 63.000 de pagini ale acesteia! Numărul vizitatorilor...
yes
0
2
ChildHub este o comunitate a profesioniștilor în domeniul protecției copilului vibrantă și în plină dezvoltare. Astfel, la platforma noastră online childhub.org,  se alăturată în continuu noi membri, care se află în căutare de oportunități de...
0
9
  ChildHub, cea mai mare comunitate în domeniul protecției copilului din Europa, s-a alăturat programului afiliat al FutureLearn, Coursera și edX, primii trei furnizori de cursuri online din lume. Alegând să urmați un curs certificat pe aceste trei...
yes
0
Centrul de Asigurare a Resurselor și a Suportului (RSH) este un nou program global care își propune să sprijine organizațiile din sectorul ajutorului pentru consolidarea politicii și practicilor lor de salvgardare împotriva exploatării sexuale,...
yes
0
737
Cu 13.000 de membri înregistrați și 30.000 de resurse informaționale disponibile publicului, Child Protection Hub - childhub.org va sărbători luna aceasta, șase ani de prezență online. Pentru a marca această ocazie, am oferit site-ului un aspect nou...
0
1
ChildHub are nevoie de contribuția Dvs.! Dorim să elaborăm o pagină tematică pe ChildHub privind lucrul cu copiii străzii și să îmbogățim biblioteca noastra cu resurse la acest subiect. Prin urmare, dacă aveți cunoștințe și experiență în acest...
0
12
ChildHub vă anunță cu bucurie că două dintre cursurile sale au fost certificate de Serviciul de Certificare CPD (Continuing Professional Development) ca fiind conforme cu principiile și standardele de dezvoltare profesională continuă. Cursurile LEAP...
yes
0
5
Articolul 7 a Convenƫiei privind Drepturile Persoanelor cu Dizabilitǎƫi prevede:   “Statele Pǎrti vor asigura copiilor cu dizabilitǎƫi dreptul de a-și exprima liber opiniile în toate aspectele care îi privesc, ƫinând seamă de opiniile lor in funcƫie...
yes
0
1
V-ați imaginat vreodată ce ați face dacă ați avea o mare putere pentru a influența spre bine traiul tuturor copiilor din lume? Acum aveți posibilitatea să încercați cum e să fii Ambasadorul Copiilor și să luați decizii ce îi vizează. Sunteți ...
0
2
ChildHub - fiind o platformă interactivă și o comunitate de profesioniști care promovează educația și schimbul de experiență în domeniul protecției copilului - dorește să sprijine organizațiile locale din sud-estul Europei în proiectele lor...
yes
0
4
Despre webinar: Multe țări din Europa se îndreaptă rapid spre stabilirea, dezvoltarea și extinderea serviciilor Barnahus sau a unor servicii similare. Pe măsură ce această tendință se dezvoltă, domeniul cunoașterii și experienței crește. Seria de...
0
2
Potrivit UPI, ultimii trei ani au însemnat o creștere cu 600% a numărului de posibile cazuri de exploatare sexuală a migranților care caută refugiu în Italia traversând marea. Majoritatea victimelor în rândul acestor migranți sunt tinere, potrivit...