Збірка коміксів про позитивне батьківство

Численні дослідження підтвердили негативний вплив тілесного покарання на життя дитини. Країни Балтії досягли значного прогресу в захисті прав дитини. У 10 з 11 країнах-членах Ради держав Балтійського моря тілесне покарання дітей заборонено на законодавчому рівні. Сьогодні країни готові поділитися своїми передовим досвідом для сприяння позитивному вихованню дітей за межами регіону!

У рамках програми «Ненасильницьке дитинство» голова відділу з питань захисту дітей Ради держав Балтійського моря Турід Гейберг разом з командою науковців і психологів розробили збірку коміксів, яка пояснює дітям і дорослим про негативні наслідки тілесних покарань. Метою праці є підвищення рівня обізнаності про негативний вплив тілесного покарання на життя дитини та поширення знань про взаємозв’язок тілесного покарання з агресією, депресією, проблемами у стосунках між дітьми та батьками та, навіть, із змінами у функціонуванні головного мозку. Збірку переклали естонською, фінською, німецькою, ісландською, латвійською, литовською та польською мовами, а також п’ятьма офіційними мовами Організації Об’єднаних Націй - арабською, англійською, французькою, російською та іспанською. Всі перекладені версії доступні за посиланням нижче!

Книга коміксів є одним із заходів Ради держав балтійського моря, спрямованих на впровадження всеохоплюючої заборони тілесного покарання дітей як засобу виховання. Також в листопаді минулого року на Мальті відбулась конференція вищого рівня та опубліковані  матеріали 6 доповідей щодо побудови «вільного» від тілесних покарань суспільства.

Долучення Розмір
detstvo_bez_nasylyya_sbornyk_komysov_o_pozytyvnom_rodytelstve.pdf3.52 МБ 3.52 МБ
 ДИТИНСТВО БЕЗ НАСИЛЬСТВА
Тип публікації
Author
Turid Heiberg, Children at Risk Unit, Council of the Baltic Sea States
Willy-Tore Mørch,
Åsa Landberg
Elizabeth Jareg
Total pages
20
Країна (країни), яких стосується цей матеріал

Childhub

You might like..

yes
0
5186
У великій доповіді від 2012 року ЮНІСЕФ у співпраці з Радою Європи і урядом Норвегії підкреслює важливість викорінювання усіх форм насильства з системи освіти. Насильство в школах може набувати різних форм (фізичне, психологічне і сексуальне) і може…
yes
0
1315
Насильство, з яким стикається молодь - це серйозна проблема, від якої щодня потерпають тисячі молодих людей, та, в свою чергу, їхні сім'ї, школи та громади. Насильницька поведінка серед молоді зазвичай приймає різні форми, такі як цькування,…
0
191
Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.  Виданий Жіночим консорціумом України. 
0
178
Користувачі Facebook розповідають історії про відмову від фізичного покарання дітей із хештегами #небийдитину, #неможнабитидітей. Користувачі також створили інфоргафіку з основними порадами, як зробити дитину слухняною, як реагувати, коли маля…
yes
0
482
Окрім людських витрат внаслідок сексуального насильства щодо дітей, існують також високі економічні витрати у вигляді втрат продуктивності і високого навантаження на соціальні служби. За наявними оцінками, у світовому масштабі втрати продуктивності…
yes
0
91
Запрошуємо Вас приєднатися до наших нових вебінарів, під час яких соціальний консультант та психолог представлять три приклади того, як гендерне насильство впливає на дітей та молодих мігрантів у Румунії. Усе частіше випадки гендерного насильства…
yes
0
440
              Три делегації Terre des hommes (Румунія, Молдова та Україна) будуть співпрацювати в унікальному проєкті, мета якого полягає у зміненні шкільного клімату та зменшенні гендерного насильства…
0
381
INSPIRE * являє собою збірник інформаційних матеріалів, заснованих на фактичних даних і призначених для всіх, хто зацікавлений в профілактиці насильства по відношенню до дітей і підлітків і прийнятті заходів у відповідь - від державних діячів до…
yes
0
73
        19 жовтня 2021 року спеціалісти у галузі освіти та захисту дітей зібрались на онлайн-конференцію, щоб розпочати унікальний проєкт щодо запобігання та протидії гендерному насильству серед дітей. Делегації Terre des…
yes
0
142
Гендерно-зумовлене насильство у школах порушує основні права дітей та є однією з форм гендерної дискримінації. Діти мають право на захист від усіх форм насильства, у тому числі у шкільному житті. Декларативно, цю точку зору поділяє вся сучасна…
0
16
У четвер, 27 вересня, Глобальний союз працівників соціальних служб, Глобальне партнерство з ліквідації насильства щодо дітей та ЮНІСЕФ проведуть вебінар, на якому обговорять важливу роль працівників соціальних служб в досягненні семи стратегій…